در این بخش می خواهیم در ابتدا به برخی از سوالاتی که درباره آموزش خیاطی خانم عمرانی شده پاسخ دهیم و سپس توضیحات تکمیلی ترری در ادامه برایتان خواهیم داد.بسیار از ما سوالات زیر را پرسیده اند که شاید سوال شما نیز باشد با ما همراه باشید :
مجموعه خیاطی خانم عمرانی در چند دیسک ارائه شده است ؟
– این مجموعه در حال حاضر در قالب ۲۲ دیسک می باشد که ۱۷ دیسک اول ان مربوط به سری اول این اموزش است و ۵ دیسک دوم مربوط به سری دوم این مجموعه ارزشمند می باشد.

 

از طریق چه دستگاه های می توان به تماشای این اموزش نشست ؟
– شما هم از طریق کامپیوتر و هم از طریق پلیرهای خانگی می توانید برای تماشای این اثر هنری اقدام نمایید.
متد اموزش داده شده توسط خانم عمرانی چیست ؟
– ایشان از متد سادریک که خود مبتکر آن هستند در این مجموعه استفاده می کنند و به نوعی جلو خواهند رفت که افراد در هر سطحی که باشند بدون هیچگونه مشکلی بتوانند استفاده لازم را از مباحث آموزش ببرند.
چگونه می توان برای ثبت سفارش اقدام کرد ؟
– شما در هر کجای ایران که باشید می توایند از طریق سایت هنر خیاطی همین الان اقدام به خرید و ثبت سفارش خود نمایید کافیست تا بروی دکمه خرید پستی کلیک کرده و سفارش خود را ثبت نمایید.
آیا امکان خرید به صورت تلفنی نیز وجود دارد ؟

 

– بلی . شما اگر به هر دلیل نمی خواهید خرید آنلاین داشته باشید می توانید با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ تماس گرفته و سفارش خود را تلفنی ثبت نمایید. همچنین می توانید مشخصات از قبیل آدرس + کد پستی + نام محصول + نام گیرنده را به شماره ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ پیامک داده و از این طریق خرید خود را ثبت نمایید.
معمولا چقدر زمان می برد تا سفارش من به دستم برسد ؟

 

 

– کلیه سفارش ها از طریق سیستم پستی ارسال خواهند شد و معمولا بین ۳ تا ۵ روز را می توان برای دریافت محصول در نظر گرفت.
آیا این مجموعه دارای کتاب است ؟
– بلی . شما می توانید علاوه برخرید مجموعه تصویری که رد قالب ۲۲ دیسک عرضه شده است اقدام به تهیه کتاب های خیاطی ایشان هم بکنید. این کتاب ها در ۴ جلد ارائه شده اند و می تواند مکمل خوبی برای تکمیل دوره خیاطی شما باشد.
در وب سایت هنر خیاطی ما شرایطی را فراهم کرده ایم تا شما بهترین و کامل ترین مجموعه آموزش خیاطی موجود در ایران را با قیمتی مناسب و در زمانی کوتاه تهیه نمایید . کلیه محصولاتی که شما از سایت ما خریداری می کنید شامل گارانتی هستند و اگر به هر دلیل دچار شمکل باشند ما انها را به صورت رایگان برایتان تعویض خواهیم کرد.

 


در این مجموعه ارزشمند شما با صدها عنوان اموزشی روبرو خواهید شد و بیش از ۴۰۰ تکنیک جدید را فرا خواهید گرفت.خانم سیما عمرانی با مهارت مثال زدنی خودبه بیان کلیه موارد مهمو ضروری در خیاطی می پردازند و کافیست تا در هنگام اموزش ها به دقت به نکات گفته شده گوش دهید و بعد از ان خودتان یک بار به صورت عملی به اجرای موارد ذکر شده بپردازید تا بتوانید بهترین نتیجه را دریافت نمایید.

 

 

درباره adminsazan

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *